Aktualności

XIV kolejka A-klasy

• autor: mkschrobry, 2014-11-17 20:44

CHROBRY 1:5 (0:3) Apis Jędrzychowice

Chrobry w meczu na szczycie uległ Apisowi aż 1:5. Wynik jest krzywdzący gdyż biało-niebiescy zagrali jeden z najlepszych meczów w tym sezonie. Od kilku spotkań naszą bolączką jest skuteczność co pokazał również ten mecz. Chrobry chciał urwać punkty liderowi, grał ofensywnie, starał się klecić akcje pod polem karnym gości ale niestety nadział się na dwie kontry. W międzyczasie po rzucie rożnym i sporym zamieszaniu padła jeszcze jedna bramka dla Apisu. Na przerwę zeszliśmy z wynikiem 0:3 i wiedzieliśmy, że o punkty będzie trudno. W drugiej połowie gospodarze postawili wszystko na jedną kartę. Raz po raz próbowali przedostać się pod pole karne Apisu, a ten odgryzał się kontrami i długimi piłkami na świetnie dysponowanego Rydola. W 63 minucie Chrobry ujrzał światełko w tunelu. Radziul wyleciał z boiska za drugą zółtą kartkę, a kilka minut później Zarzycki strzelił na 1:3 po asysście Szutra. Niestety był to ostatni zryw Chrobrego. W 70 minucie również za drugą żółtą kartkę boisko opuścił Szuter i siły się wyrównały. Pod koniec meczu Apis przeprowadził dwa zabójcze kontraataki i pokazał, że w tym sezonie nie ma mocnych na ekipę z Jędrzychowic.

Dziękujemy kibicom za wsparcie w tej przedłużonej rundzie jesiennej i liczymy na to samo na wiosnę!