XIII kolejka A klasy

• autor: menagermks, 2014-11-14 10:11

CHROBRY 4:0 (3:0) Rybak Parowa

Dobry mecz w wykonaniu Chrobrego. Pierwsze minuty to spokojna gra naszego zespołu sprawdzające dyspozycję naszych rywali. Po kilku minutach ruszyliśmy do ataku. Rzut rożny wykonywany przez Zarzyckiego i piłka spada na głowę Szutra, który zamyka całą akcję. 1:0! Po strzelonej bramce jeszcze ambitniej dążyliśmy do zdobywania bramek. Długo nie trzeba było czekać gdyż Kopała znalazł się na prawym skrzydle i płaskim podaniem znalazł niepilnowanego Szutra, który zdobywa drugiego gola w tym meczu! Do końca pierwszej połowy stworzyliśmy jeszcze kilka dobrych okazji, w których brylował bardzo aktywny Szuter dążący do zdobycia hat-tricka. Nie udało mu się to w pierwszej połowie. W końcówce pierwszych 45 minut prostopadłe podanie Parucha do Zarzyckiego ustawiło wynik na 3:0, gdyż nasz najskuteczniejszy napastnik pewnie umieszcza piłkę w sieci.

Druga połowa to już kompletna dominacja naszego zespołu. Zespół z Parowej próbował jedynie kontratakować jednak było to szybko rozbijane. Z drugiej strony ładna akcja, po której Muzal z lewej strony dośrodkowywuje w pole karne i w zamieszaniu podbramkowym Szuter kompletuję trzeciego gola i ustala wynik na 4:0! Dodajmy, że goście mieli rzut karny po odgwizdaniu przez dobrze prowadzącego mecz sędziego. Wojnę psychologiczną przegrał zawodnik Rybaka wysoko przestrzelając "jedenastkę". Z drugiej strony wielokrotnie z opresji wychodził bramkarz Parowej broniąc kilka ciekawych akcji. Wynik 4:0 i kolejne 3 punkty naszej drużyny!