Aktualności

XI kolejka A-klasy

• autor: mkschrobry, 2014-10-29 06:37

CHROBRY 3:2 (1:2) GKS Iwiny

Bardzo dziwny mecz. Chrobry od początku dominował, dopuścił GKS tylko do dwóch strzałów i po 35 minutach przegrywaliśmy 0:2. Tuż przed przerwą bramkę kontaktową zdobył Paruch po podaniu Kopały. Na drugą połowę wyszliśmy bardzo zmotywowani. Non stop gościliśmy w polu karnym gości. Ale dobrych okazji nie potrafili wykorzystać Paruch i Zarzycki. W 57 minucie Paruch oddał piłkę przed polem karnym i Zarzycki szczęśliwie, pod rękami bramkarza doprowadził do remisu. Chrobry wciąż atakował, ale bramka "Gieksy" była jak zaczarowana. Nie potrafiliśmy nawet wykorzystać rzutu karnego. Wreszczie nadeszła 79 minuta meczu. Paruch prostopadle podał do Sebastiana Tkacza, a ten wyprowadził Chrobrego na prowadzenie. Gospodarze do końca meczu starali się podwyższyć prowadzenie, niestety bezskutecznie. Kolejne spotkanie, rozegramy w Dzień Zaduszny, 2. listopada, o godz. 14:00 na wyjeździe. Naszym rywalem będzie LZS Zaręba. Galeria zdjęć ze spotkania: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.735685993181963.1073741853.123114707772431&type=1.

26.10.2014, Nowogrodziec, Stadion Główny

Chrobry Nowogrodziec 3:2 (1:2) GKS Iwiny

41' Paruch (asysta Kopała)                       28' Cieślak
57' Zarzycki (asysta Paruch)                     35' Cieślak
79' Sebastian Tkacz (asysta Paruch)