X kolejka A-klasy

• autor: menagermks, 2014-10-21 16:34

GKS Gromadka 1:2 (0:0) CHROBRY

Mecz pełen walki jak przystało na rangę spotkania czyli 2 miejsce w tabeli. W pierwszej połowie gra toczyła się głownie w środku pola, jednak to nasza drużyna stwarzała sobie okazję do strzelenia bramek. Zawodziła jednak skuteczność chociażby w sytuacji sam na sam Ordy. Nie można jednak powiedzieć, że drużyna gospodarzy nie była groźna jednak wiele celnych strzałów nie oddali w pierwszej połowie. Druga połowa zaczęła się od kilku ciekawych akcji naszych zawodników. W dalszym ciągu piłka nie znalazła drogi do bramki. Zemściło się to w 66 minucie gdyż po rzucie rożnym, po którym również powinniśmy strzelić bramkę poszła kontra i piłka wpadła w dolny róg bramki strzeżonej przez Kargula. Od tej chwili postawiliśmy wszystko na jedną kartę. Na efekty długo nie czekaliśmy i Marcin Szuter doprowadza do wyrównania strzałem z zza "szesnastki". Po strzeleniu bramki nie zamierzaliśmy zmieniać ustawienia i dalej graliśmy bardzo ofensywnie. Przyniosło to efekt w 85 minucie gdyż po niefortunnej interwencji bramkarza Gromadki, Paruch skierował piłkę do pustej bramki. Zwycięstwo na trudnym terenie stało się faktem gdyż do końca spotkania rozbijaliśmy każdy atak gospodarzy. To zwycięstwo wywindowało nas na fotel vicelidera tabeli!

Kolejny mecz naszej drużyny w niedzielę w Nowogrodźcu z czerwoną latarnią A klasy czyli GKS Iwiny. Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!

Treningi zawodników: środa i piątek o 17:00 na boisku głównym.