Aktualności

VII kolejka A-klasy

• autor: mkschrobry, 2014-09-29 20:21

CHROBRY 10:0 (5:0) KS Łąka

Na piątkę przed przerwą i na piątkę po przerwie. Chrobry zdemolował rywala. Wynik otworzył Zarzycki po podaniu Kopały. Chwilę później kolejna asysta kapitana biało-niebieskich i bramka J. Piekarza. Na 3:0 podwyższył Orda, po długim podaniu Galka. Czwarta bramka to znowu zasługa Ordy, tym razem podawał Zarzycki. Ostatnią bramkę przed przerwą ustrzelił Szuter po prostopadłym podaniu Kopały. Po przerwie strzelanie znów rozpoczął Zarzycki, a asystą zrewanżował się Orda. 7:0 to gol Parucha i asysta Zarzyckiego. Chwilę po wejściu na boisko Sebastian Tkacz został sfaulowany w polu karnym przez bramkarza KS-u. Do jedenastki podszedł Kopała i pewnie pokonał goalkeepera gości. Dzięwiąta bramka padła po "nieudanej" centrze Zarzyckiego. Piłka wpadła za kołnierz bramkarza Łąki. Asystę zaliczył Paruch. Zwieńczeniem meczu była najpiękniejsza akcja spotkania. Piłka na jeden kontakt krążyła między Muzalem, Nowakiem i Sebastianem Tkaczem. Ten ostatnio wystawił ją Ordzie, a ten skompletował hat-tricka. Galeria zdjęć ze spotkania znajduje się pod poniższym linkiem: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.719881561429073.1073741850.123114707772431&type=1 . Kolejne spotkanie rozegramy 05.10.2014 w Węglińcu z miejscowym Górnikiem. Mecz o godz. 14:00.

28.09.2014, Nowogrodziec, Stadion Główny

Chrobry Nowogrodziec 10:0 (5:0) KS Łąka

7' Zarzycki (asysta Kopała)
16' J. Piekarz (asysta Kopała)
24' Orda (asysta Galek)
30' Orda (asysta Zarzycki)
44' Szuter (asysta Kopała)
57' Zarzycki (asysta Orda)
65' Paruch (asysta Zarzycki)
77' Kopała (rzut karny po faulu na Sebastianie Tkaczu)
80' Zarzycki (asysta Paruch)
86' Orda (asysta Sebastian Tkacz)