Aktualności

I kolejka A-klasy

• autor: mkschrobry, 2014-08-19 06:19

Apis Jędrzychowice 5:1 (2:0) CHROBRY

Nieudana inauguracja Chrobrego. Porażka na pewno zasłużona, ale jej rozmiary są zdecydowanie za duże. Apis od początku narzucił swoje tempo i raz po raz atakował bramkę Kargula. Chrobry za to groźnie kontrował. W 13 minucie dobra akcja gospodarzy i mamy 1:0. Wcześniej, należał nam się rzut karny, po faulu na J. Piekarzu, niestety sędzia nie zareagował. Biało-niebiescy mogli, a nawet powinni doprowadzić do wyrównania. Nieznacznie mylili się Muzal i J. Piekarz, a po strzale Zarzyckiego Apis uratowała poprzeczka. W rewanżu gospodarze dwukrotnie obili naszą poprzeczkę zanim w 32 minucie podwyższyli prowadzenie. Po przerwie Chrobry starał się jak najszybciej zdobyć kontaktową bramkę, ale znów zabrakło celności. W 54 minucie bramka na 3:0 i było już po meczu, tym bardziej że chwilę później za drugą żółtą kartkę, po faulu, którego nie było z boiska wyleciał Zarzycki. Podrażnieni goście zdołali strzelić honorową bramkę. Do rzutu wolnego ustawionego na osiemnastym metrze podszedł Galek, który posłał bombę w samo okienko bramki Apisu. Gospodarze zdołali jeszcze zdobyć dwie bramki i pogrążyli Chrobrego. Nie ma co się załamywać porażką, tylko zdobywać punkty w następnych spotkaniach. Najbliższa okazja już w niedzielę 24.08.2014 o godz. 17:00 na Stadionie Głównym w Nowogrodźcu. Naszym rywalem będzie zespół KS Stare Jaroszowice. Galeria zdjęć ze spotkania z Apisem, pod poniższym linkiem: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.698825310201365.1073741848.123114707772431&type=1.

17.08.2014, Jędrzychowice

Apis Jędrzychowice 5:1 (2:0) Chrobry Nowogrodziec

13' ?                                               64' Galek (rzut wolny)