Aktualności

XXVI kolejka A-klasy

• autor: mkschrobry, 2014-06-17 13:01

CHROBRY 6:2 (3:1) KS Łąka

W ostatnim meczu sezonu Chrobry sprawił frajdę swoim kibicom wygrywając pewnie 6:2. Radość jest tym większa, że niespodziewanej porażki doznała Sparta Zebrzydowa, przez to biało-niebiescy zajęli ostatecznie miejsce na najniższym stopniu podium. Chrobry od początku zaczął z wielką ochotą do gry i apetytem na gole. Już w 7 minucie podanie Kopały wykorzystał Zarzycki. Kilka minut później niemal identyczna akcja, ale zagranie kapitana Chrobrego wykorzystał Paruch. Na 3:0 podwyższył Szuter po podaniu Ordy. Przed przerwą goście szybko rozegrali rzut wolny i zdobyli swoją pierwszą bramkę w tym meczu. Druga połowa wyglądała bardzo podobnie i zakończyła się również takim samym wynikiem. Czwartą bramkę dla naszej drużyny zdobył Orda, po podaniu Zarzyckiego. Chrobry wciąż atakował, ale brakowało skuteczności. Zawodników gospodarzy wyręczył obrońca KS, wykańczając dośrodkowanie Szutra strzałem do własnej bramki. Goście byli w stanie odpowiedzieć tylko strzałem z niesłusznego rzutu karnego. Wynik ustalił Zarzycki po ładnej dwójkowej akcji z Kopałą, strzelając swoją 22 bramkę w sezonie. W imieniu zarządu, trenera i zawodników chcielibyśmy w tym miejscu podziękować wszystkim kibicom za to, że byliście z nami przez cały sezon, zarówno u nas jak i na wyjazdach, mimo nieudanego początku sezonu w naszym wykonaniu. Galeria zdjęć ze spotkania pod poniższym linkiem: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.665473053536591.1073741846.123114707772431&type=3. Zachęcamy do "lajkowania" naszego oficjalnego fanpage'u na facebooku.

14.06.2014, Nowogrodziec, Stadion Główny

Chrobry Nowogrodziec 6:2 (3:1) KS Łąka

7' Zarzycki (asysta Kopała)                      38' Nitarski
19' Paruch (asysta Kopała)                       82' Markowski (rzut karny)
32' Szuter (asysta Orda)
60' Orda (asysta Zarzycki)
68' Nizioł sam. (asysta Szuter)
87' Zarzycki (asysta Kopała)