Aktualności

XXIII kolejka A-klasy

• autor: mkschrobry, 2014-05-26 20:10

GKS Tomaszów Bol. 1:1 (1:0) CHROBRY

W meczu 23. kolejki Chrobry remisuje na wyjeździe z GKS Tomaszów Bolesławiecki 1:1. Spotkanie było rozgrywane w niesamowitym upale i odbiło sie to na widowisku. Akcje obydwu drużyn były szarpane i brakowało skuteczności. Najlepszą okazję dla biało-niebieskich zmarnował Zarzycki, który uderzył zbyt lekko i bramkarz nie miał problemów ze złapaniem piłki. Chrobry miał lepsze okazje, ale i gospodarze zmusili Kargula do kilku interwencji, głównie po strzałach z dystansu. Gdy wydawało się, że pierwsza połowa skończy się bezbramkowym remisem, błąd obrony Chrobrego wykorzystali zawodnicy GKS-u, a piłkę do bramki skierował Sadowski. Druga połowa, zaczęła się od ataków gości. Wyrónanie nastąpiło w 63 minucie. Na bramkę uderzył Szuter, bramkarz odbił piłkę, a z dobitką najszybszy był Orda. Do końca spotkania mieliśmy typową wymianę ciosów, jednak nic nie chciało wpaść do którejś z bramek. Nas dwukrotnie kapitalnymi interwencjami ratował Kargul, a bramkarz "Gieksy" mał szczęście, gdy centymetrów zabrakło by najpierw Orda sięgnał piłkę, a w ostatniej akcji to samo uczynił Zarzycki. Kolejne spotkanie rozgrywamy u siebie z kolejnym GKS-em, tym razem z Iwin. Mecz rozpocznie się o godz. 17:00, na Stadionie Głównym w Nowogrodźcu.

25.05.2014, Tomaszów Bolesławiecki

GKS Tomaszów Bolesławiecki 1:1 (1:0) Chrobry Nowogrodziec

45' Sadowski                                              63' Orda (dobitka strzału Szutra)