Aktualności

XXII kolejka A-klasy

• autor: mkschrobry, 2014-05-18 23:05

CHROBRY 7:1 (2:0) LKS Ocice

Chrobry rozdrażniony porażką w poprzedniej kolejce pewnie pokonał LKS Ocice 7:1. Mecz rozpoczął się spokojnie. Biało-niebiescy tradycyjnie grając u siebie rozgrywali piłkę czekając na dobrą okazję do zdobycia bramki. Ta nadeszła w 20 minucie. Dośrodkawanie Kopały wprost na głowę S. Tkacza, który wyprowadził Chrobrego na prowadzenie. Goście dążyli do wyrównania, ale pewnie bronił Kargul, który w trzech sytuacjach uratował nas od straty bramki. Chrobry dalej grał swoje czego dowodem była bramka na 2:0. Ładna zespołowa akcja, Orda mija bramkarza i dogrywa do Trochimczuka, który dokłada nogę i piłka ląduje w siatce. Tuż po przerwie kolejne dośrodkowanie Kopały, tym razem z rzutu rożnego i wprowadzony chwilę wcześniej Zarzycki podwyższa wynik spotkania. Kilka minut później wracający po kontuzji Galek uderza w kierunku bramki, jego strzał zostaje zablokowany, piłka trafia do Zarzyckiego, który dośrodkowuje, piłkę strąca jeden z obrońców i Orda pięknym wolejem zdobywa bramkę. Na 5:0 podwyższył Zarzycki po kolejnej asyście Kopały. W 82 minucie z rzutu rożnego dośrodkował Zarzycki, a Orda strzałem głową zdobywa kolejnego gola. Pięć minut później, Kurek przed polem karnym fauluje napastnika gości, pani sędzia dyktuje jednak jedenastkę i Ocice strzelają honorowego gola. Wynik w doliczonym czasie gry ustalił Zarzycki, po dośrodkowaniu Galka.

18.05.2014, Nowogrodziec, Stadion Główny

Chrobry Nowogrodziec 7:1 (2:0) LKS Ocice

20' S. Tkacz (asysta Kopała)                 87' ? (rzut karny)
39' Trochimczuk (asysta Orda)
48' Zarzycki (asysta Kopała)
58' Orda (asysta Zarzycki)
71' Zarzycki (asysta Kopała)
82' Orda (asysta Zarzycki)
90+3' Zarzycki (asysta Galek)