Aktualności

XIX kolejka A-klasy

• autor: mkschrobry, 2014-04-28 10:59

CHROBRY 3:0 (1:0) KS Stare Jaroszowice

Chrobry osłabiony brakiem kilku podstawowych zawodników, oraz z grającymi nie w pełni sił Kopałą, Zarzyckim i Paruchem pewnie pokonał KS Stare Jaroszowice 3:0. Od początku Chrobry starał się grać piłką, przejąć inicjatywę i szukać okazji do zdobycia bramki. Goście natomiast próbowali odgryzać się szybkimi kontrami, kilkukrotnie zagrażając bramce Kargula. Wynik otworzył po niespełna półgodzinie Orda wykorzystując podanie J. Piekarza. Druga połowa rozpoczęłą się od ataków KSu. KIlkukrotnie byli bliscy wyrównania, ale albo świetnie bronił Kargul, albo piłka mijała światło bramki. Biało-niebiescy też mieli swoje sytuacje. Po strzale Zarzyckiego piłka zatrzymała się na poprzeczce, a strzały Trochimczuka i Ordy nieznacznie mijały bramkę. Druga bramka padła w 71 minucie, a w roli głównej znów wystąpił Orda. Po rzucie rożnym piłka opuściła pole karne KSu, trafiła pod nogi Kopały, który dośrodkował ją ponownie w szesnastkę gości, tam strącił ją Gliszczyński, a napastnik Chrobrego zdobył swoją 5 bramkę dla naszej drużyny a 11 w sezonie. Sześć minut później koronkowa akcja gospodarzy, piłka jak po sznurku chodziła między Kopałą, a Trochimczukiem, kapitan Chrobrego zagrał prostopadle i Zarzycki ładnym strzałem ustalił wynik meczu. Goście dążyli chociaż do zdobycia bramki honorowej, ale nie mogli znaleźć sposobu na bramkarza biało-niebieskich. Najbliżej tego byli w 80 minucie, kiedy Kargula, uratowała poprzeczka. Kolejne spotkanie rozegramy 4 maja, w Otoku z tamtejszą Jawą. Mecz odbędzie się o godz. 11:00. Galeria zdjęć z meczu znajduje się pod poniższym linkiem na naszym fanpage'u na Facebook'u: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.637080173042546.1073741843.123114707772431&type=3. Zapraszamy do "lajkowania" naszego profilu.

27.04.2014, Nowogrodziec, Stadion Główny

Chrobry Nowogrodziec 3:0 (1:0) KS Stare Jaroszowice

29' Orda (asysta J. Piekarz)
71' Orda (asysta Chamier-Gliszczyński)
77' Zarzycki (asysta Kopała)