XVIII kolejka A-klasy

• autor: mkschrobry, 2014-04-20 09:31

Górnik Węgliniec 2:4 (0:1) CHROBRY

Chrobry nie zwalnia tempa. Mecz rozpoczął się od akcji Górnika, ale to goście stwarzali sobie sytuacje, niestety zawodziła skuteczność. W 15 minucie doszło do kontrowersyjnej sytuacji. Wychodzącego an czystą pozycję J. Piekarza sfaulował obrońca Górnika, za co otrzymał tylko żółtą kartkę. Dodatkowo w tej sytuacji kontuzji doznał bramkarz gospodarzy i musiał opuścić boisko. W jego miejsce stanął zawodnik z pola, gdyż na łąwce nie było rezerwowego goalkeepera. W końcu Chrobry dopiął swego, Orda wyłożył piłkę J. Piekarzowi, a ten nie miał problemów z pokonaniem nowego bramkarza Górnika. W drugiej połowie nowogrodźczanie wciąż atakowali, czego dowodem było powiększenie prowadzenia. Na 2:0 podwyższył Trochimczuk, który po podaniu Kopały wymanewrował dwóch obrońców i pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce. W 66 minucie dwójkową akcję Kopały i Ordy, zastopował faul w polu karnym na napastniku Chrobrego. Do jedenastki podszedł kapitan naszej drużyny i pewnie pokonał bramkarza. Górnik starał się odwrócić losy spotkania. W 70 minucie udało im się zdobyć pierwszą bramkę. Po tym golu złapali wiatr w żagle, odkryli się, co Chrobry skrzętnie wykorzystał. Po jednej z kontr Kopała zagrał świetną piłkę, a Sebastian Tkacz strzelił czwartą bramkę dla naszej drużyny. Wynik ustalił tuż przed końcem Kaleta z rzutu karnego. Ważne zwycięstwo Chrobrego. Po tym meczu zbliżyliśmy się na 2 punkty do podium. W niedzielę 27.04.2013, na Stadionie Głównym w Nowogrodźcu, naszym rywalem będzie drużyna KS Stare Jaroszowice. Przypominamy, że od tego meczu Chrobry spotkania na swoim stadionie, będzie rozgrywał o godz. 17:00!

19.04.2014, Węgliniec

Górnik Węgliniec 2:4 (0:1) Chrobry Nowogrodziec

70' Kaleta                                  33' J. Piekarz (asysta Orda)
84' Kaleta (rzut karny)              59' Trochimczuk (asysta Kopała)