Aktualności

XVI kolejka A-klasy

• autor: mkschrobry, 2014-04-07 15:17

GKS Warta Bol. 4:0 (3:0) CHROBRY

Pierwszy mecz w sezonie, w którym Chrobry nie zdobył bramki. Zasłużone zwycięstwo lidera, choć rozmiar naszej porażki trochę za wysoki. Mieliśmy swoje okazje ale na wysokości zadania stawał bramkarz gospodarzy. Mecz ułożył się idealnie dla zawodników GKS, bo już w drugiej minucie prowadzenie dał Grzybowski. Kilkanaście minut później, po dobrze rozegranym rzucie wolnym na 2:0 strzelił Spychalski. Tuż przed przerwą po stracie w środku pola i kontrze wynik podwyższył Puzio. W drugiej połowie Warta uspokoiła grę, a Chrobry starał się odgryzać kontrami. Bardzo dobre spotkanie rozgrywał Trochimczuk raz po raz siejąc zamęt w szeregach obrony gospodarzy swoimi indywidalnymi akcjami. Wynik ustalił Krzysik. Nowogrodźczanie najbliżej zdobycia bramki byli po strzałach Ordy i Zarzyckiego ale świetnymi interwencjami popisał się goalkeeper GKSu. Za tydzień naszym rywalem będzie drużyna Majdanu Bolesławice. W pierwszej rundzie po słabym spotkaniu ulegliśmy 2:3.