Aktualności

XV kolejka A-klasy

• autor: mkschrobry, 2014-03-30 21:57

CHROBRY 1:1 (1:0) GKS Raciborowice

W 15. kolejce remisujemy z viceliderem z Raciborowic 1:1. Spotkanie od początku ułożyło się idealnie. W 3 minucie prostopadłe podanie Gliszczyńskiego do Zarzyckiego i skrzydłowy Chrobrego otwiera wynik spotkania. Niestety już 5 minut później Zabielski fauluje wychodzącego na czystą pozycję Kuleszę. Czerwona kartka dla bramkarza Chrobrego i niemal cały mecz musimy radzić sobie w 10. GieKSa zwietrzyła swoją szansę, ale nie mogła sobie poradzić z świetnie interweniującym Kargulem, bądź ofiarnie grającą obroną Chrobrego. Do przerwy Chrobry mógł prowadzić wyżej, ale dobrej okazji nie wykorzystał Orda, a po strzałach J. Piekarza i Zarzyckiego piłka nie trafiła w światło bramki. W drugiej połowie Chrobry starał się grać mądrzej, ale coraz bardziej we znaki wdawała się gra w osłabieniu. W 57 minucie Biały obsłużył Kuleszę i ten na raty doprowadził do wyrównania. W 70 minucie straty się wyrównały. K. Ćwiak sfaulował Ordę i otrzymał drugą żółtą kartkę w tym spotkaniu. Do końca meczu mieliśmy typową wymianę ciosów, ale żądna drużyna nie przechyliła szali zwycięstwa na swoją stronę. Bardzo wyczerpujące spotkanie i patrząc na wszystkie okoliczności meczu remis nie jest złym wynikiem, aczkolwiek niedosyt pozostaje. Za tydzień jedziemy do lidera tabeli - ekipy GKS Warta Bolesławiecka. Mecz rozpocznie się o godz. 17:00. Galeria zdjęć z meczu, pod poniższym linkiem. Zachęcamy do "lajkowania" naszego fanpage'u na facebooku. Link:

30.03.2014, Nowogrodziec, Stadion Główny

Chrobry Nowogrodziec 1:1 (1:0) GKS Raciborowice

3' Zarzycki (asysta Chamier-Gliszczyński)                      57' Kulesza (asysta Biały)