Aktualności

Halowy Turniej o Puchar Burmistrza Nowogrodźca

• autor: mkschrobry, 2014-02-07 10:36

II miejsce Chrobrego

W rozegranym 2 lutego Halowym Turnieju o Puchar Burmistrza Nowogrodźca Chrobry zajął II miejsce. W finale ulegliśmy Sparcie Zebrzydowa 0:2.

Turniej rozpoczęliśmy od wylosowania dość trudnej grupy z Piastem Wykroty i Granitem Gierałtów. W drugiej grupie znalazły się: Sparta Zebrzydowa, TS Parzyce, Orzeł Gościszów i Cosmos Milików.

W pierwszym meczu pokonaliśmy pewnie Granit Gierałtów 2:0, po bramkach Zarzyckiego i J. Piekarza, wypracowanych przez Nowaka. Drugi mecz był już dużo bardziej wyrównany. Zaczęliśmy go bardzo dobrze, bo od bramki J. Piekarza, ale z niewiadomych przyczyn sędzia gola nie uznał, w zamian dając nam... rzut wolny. Mimo wszystko spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0 dla Chrobrego (bramka Zarzyckiego, kolejna asysta Nowaka). W półfinale czekał na nas dobrze grający tego dnia Orzeł Gościszów. Szybko objęliśmy prowadzenie po bramce Nowaka na 1:0, chwilę później podwyższył Zarzycki. W pewnym momencie dość dziwną decyzję podjął sędzia wyrzucając z boiska Szlachciuka i Szutra i przez pewien czas grając tylko we dwójkę w polu, dzielnie ataki Orła odpierali Kopała i Trochimczuk. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Finał to spotkanie ze Spartą Zebrzydowa. Mecz ułożył się źle bo już w 12 sekundzie straciliśmy bramkę. Sparta cofnęła się i starała kontrować. My nie byliśmy w stanie pokonać goalkeepera gości, grając nawet z przewagą zawodnika. Na kilka sekund przed końcem Sparta przeprowadziła kontrę, która nas pogrążyła.