Aktualności

X kolejka A-klasy

• autor: mkschrobry, 2013-10-20 21:06

CHROBRY 3:1 (2:1) GKS Tomaszów Bol.

Kolejne zwycięstwo Chrobrego. Po bardzo emocjonującym meczu Chrobry pokonał sasiąda w tabeli - zespół GKS Tomaszów Bolesławiecki 3:1. Pierwsza bramka padła po rzucie karnym, pewnie wykonanym przez kapitana Chrobrego Tomasza Kopałę. Faulowany w tym wypadku był Marcin Szuter. Goście wyrównali po zamieszaniu w polu karnym, po dobrze wykonanym rzucie rożnym. Biało-niebiescy na prowadzenie wyszli po koronkowej akcji i znakomitym strzale. Piłka chodziła jak po sznurku: Tomasz Piekarz, Robert Zarzycki, Jakub Piekarz, aż w końcu Marcin Szuter w swoim stylu z ok. 25 metrów atomowym uderzeniem ustalił wynik pierwszej połowy. Trzecia bramka dla Chrobrego padła w 57 minucie spotkania. W pole karne wpadł Robert Zarzycki, był faulowany lecz sędzia zastosował przywilej korzyści i piłkę w siatce pewnym strzałem umieścił Tomasz Piekarz. Dziękujemy kibicom za liczne przybycie i dopingowanie naszej drużyny i liczymy na to, że tak będzie już w każdym spotkaniu. Kolejne rozegramy za tydzień w Iwinach.

20.10.2013, Nowogrodziec, Stadion Główny

Chrobry Nowogrodziec 3:1 (2:1) GKS Tomaszów Bolesławiecki

17' Kopała (rzut karny po faulu na Szutrze)                29' ?
36' Szuter (asysta J. Piekarz)
57' T. Piekarz (asysta Zarzycki)