VIII kolejka A klasy

• autor: menagermks, 2013-10-07 16:10

CHROBRY 2:1 (0:1) LZS Brzeźnik

Obie ekipy stworzyły emocjonujące widowisko dla kibiców, którzy licznie stawili się w Nowogrodźcu. Pierwsza połowa to gra toczona przede wszystkim w środkowej części boiska, a po stałym fragmencie Brzeźnik strzela gola, który był jedyny w pierwszych 45 minutach. Po przerwie gospodarze byli o wiele bardziej zmotywowani aby wygrać i zaczęli totalnie panować na boisku. Już po kilku minutach po bardzo ładnej akcji Robert Zarzycki podaje do Jakuba Piekarza, który bez problemów pakuje piłkę do siatki. Dominacja naszej drużyny wzrastała z każdą minutą. Bezradność ekipy gości ukarana została dodatkowo utratą zawodnika, który w krótkim czasie zdobył 2 żółte kartki. Druga bramka to tym razem gol Chrobrego ze stałego fragmentu. Tomasz Kopała idealnie dośrodkował na głowę grającego trenera Sławomira Tkacza i tym samym nasza drużyna wyszła na prowadzenie. Mimo wielu okazji wynik nie zmienił się do końcowego gwizdka.

Następny mecz rozegramy w Brzeźniku z drużyną z Ocic, która tam rozgrywa swoje mecze, w związku z renowacją płyty w Ocicach. Mecz rozpoczenie się w niedzielę o 11:30. Zapraszamy kibiców i liczymy na kolejne 3 punkty, które pną naszą drużynę coraz wyżej w tabeli A klasy!

autor: ~kibic 2013-10-07 19:36:51

avatar kolejny mecz w którym pierwsza połowa przespana, ale druga za to bardzo dobrze rozegrana była :)

autor: ~Zawodnik Chrobrego 2013-10-07 19:47:06

avatar i gdzie teraz są Ci kibice co jeszcze niedawno mówili, że spadniemy z A klasy?

autor: ~gość 2013-10-07 21:29:15

avatar jeszcze bardzo dużo macie do zagrania więc wszystko może się zdarzyć :)

autor: ~anonim 2013-10-08 15:06:13

avatar Super !!! Wreszcie wygrany mecz z mocniejszym przeciwnikiem !!! Pomalutku pomalutku zaczynamy grać swoje w Serie A !!! Teraz ważny mecz z Ocicami i trzeba wywieść 3 punkty !!! Do boju Chrobry Marsz !!!

autor: ~kibibc 2013-10-09 14:55:45

avatar byłem drugi raz na meczu, pierwszy raz z zebrzydowa widac postep gry, z brzexnikiem zdecydowana przewaga pod wzgledem technicanym tylko ma sie wrazęnie ze chcecie wejsc z pilka do bramki...

autor: ~kretien 2013-10-10 16:51:29

avatar panowie teraz mecz na przełamanie fatalnej passy na wyjazdach! jak teraz pójdzie to może już być optymistycznie do końca rundy :) powodzenia i do roboty!