Aktualności

VII kolejka A-klasy

• autor: mkschrobry, 2013-09-29 11:39

CHROBRY 6:1 (2:0) Jawa Otok

Chrobry osłabiony brakiem kilku kontuzjowanych i pauzujących za kartki zawodników podejmował ostatnią w tabeli Jawę Otok. Wynik lepszy niż gra. Chrobry po nudnym i słabym spotkaniu może dopisać sobie 3 punkty. Od początku dominowali gospodarze. Ale do 24 minuty wynik nie zmienił się. Wcześniej dobre podanie Parucha zmarnował Zarzycki. Na 1:0 po dośrodkowaniu Sławomira Tkacza strzelił Szuter. Trzynaście minut później prostopadłe podanie od Sławomira Tkacza otrzymał Zarzycki, podciągnął kilka metrów wycofał do J. Piekarza, który był faulowany, lecz sędzia nie zareagował, na szczęście do piłki dopadł grający trener Chrobrego i umieścił ją w siatce. Druga połowa zaczęła się świetnie dla Chrobrego. Indywidualna akcja Szutra, którą wykończył J. Piekarz. W 58 minucie Jawa zdobyła swoją honorową bramkę. Na raty strzelał Janowski. W 66 minucie Paruch prostopadłym podaniem uruchomił Szutra, który podwyższył prowadzenie Chrobrego, strzelając swoją siódmą bramkę w sezonie. Później dobrej okazji nie wykorzystał Zarzycki, a ładny strzał J. Piekarza obronił w dobrym stylu bramkarz gości. Piątą bramkę dla biało-niebieskich strzelił Zarzycki wykorzystując prostopadłe podanie J. Piekarza. Wynik w 84 minucie ustalił Zarzycki, który otrzymał piłkę od Fili. Warto dodać, że w zespole Jawy zagrali dwaj byli zasłużeni dla Chrobrego zawodnicy: Rafał Deka i Zdzisław Wiśniowiecki. Kolejny mecz Chrobry rozegra również na swoim stadionie a przeciwnikiem będzie zespół LZS Brzeźnik. Mecz 06.10.2013 o godz. 15.00.

29.09.2013, Nowogrodziec, Stadion Główny

Chrobry Nowogrodziec 6:1 (2:0) Jawa Otok

24' Szuter (asysta Sławomir Tkacz)                           58' Janowski (bez asysty)
37' Sławomir Tkacz (asysta Zarzycki)
46' J. Piekarz (asysta Szuter)
66' Szuter (asysta Paruch)
77' Zarzycki (asysta J. Piekarz)
84' Zarzycki (asysta Fila)