VII kolejka A-klasy

• autor: mkschrobry, 2013-09-29 11:39

CHROBRY 6:1 (2:0) Jawa Otok

Chrobry osłabiony brakiem kilku kontuzjowanych i pauzujących za kartki zawodników podejmował ostatnią w tabeli Jawę Otok. Wynik lepszy niż gra. Chrobry po nudnym i słabym spotkaniu może dopisać sobie 3 punkty. Od początku dominowali gospodarze. Ale do 24 minuty wynik nie zmienił się. Wcześniej dobre podanie Parucha zmarnował Zarzycki. Na 1:0 po dośrodkowaniu Sławomira Tkacza strzelił Szuter. Trzynaście minut później prostopadłe podanie od Sławomira Tkacza otrzymał Zarzycki, podciągnął kilka metrów wycofał do J. Piekarza, który był faulowany, lecz sędzia nie zareagował, na szczęście do piłki dopadł grający trener Chrobrego i umieścił ją w siatce. Druga połowa zaczęła się świetnie dla Chrobrego. Indywidualna akcja Szutra, którą wykończył J. Piekarz. W 58 minucie Jawa zdobyła swoją honorową bramkę. Na raty strzelał Janowski. W 66 minucie Paruch prostopadłym podaniem uruchomił Szutra, który podwyższył prowadzenie Chrobrego, strzelając swoją siódmą bramkę w sezonie. Później dobrej okazji nie wykorzystał Zarzycki, a ładny strzał J. Piekarza obronił w dobrym stylu bramkarz gości. Piątą bramkę dla biało-niebieskich strzelił Zarzycki wykorzystując prostopadłe podanie J. Piekarza. Wynik w 84 minucie ustalił Zarzycki, który otrzymał piłkę od Fili. Warto dodać, że w zespole Jawy zagrali dwaj byli zasłużeni dla Chrobrego zawodnicy: Rafał Deka i Zdzisław Wiśniowiecki. Kolejny mecz Chrobry rozegra również na swoim stadionie a przeciwnikiem będzie zespół LZS Brzeźnik. Mecz 06.10.2013 o godz. 15.00.

29.09.2013, Nowogrodziec, Stadion Główny

Chrobry Nowogrodziec 6:1 (2:0) Jawa Otok

24' Szuter (asysta Sławomir Tkacz)                           58' Janowski (bez asysty)
37' Sławomir Tkacz (asysta Zarzycki)
46' J. Piekarz (asysta Szuter)
66' Szuter (asysta Paruch)
77' Zarzycki (asysta J. Piekarz)
84' Zarzycki (asysta Fila)

1. Damian Zabielski
22. Sławomir Kurek
  3. Sławomir Tkacz bramka
28. Wiesław Tkacz kapitan żółta kartka
69. Sławomir Szlachciuk
11. Tomasz Chamier-Gliszczyński
  7. Jakub Piekarz bramka
  8. Adrian Paruch  zmiana (81" 94. Sebastian Tkacz)
99. Marcin Szuter bramka bramka
21. Tomasz Piekarz  zmiana (64" 9. Norbert Fila)
18. Robert Zarzycki bramka bramka

autor: ~99 2013-09-29 21:53:23

avatar Mi chyba Szafa zagrywał przy 2 bramce, i to nie było na wolne pole tylko moje nitro.

autor: ~Kibic 2013-09-29 22:06:35

avatar Kto to jest Paruch?

autor: ~baki 2013-09-29 22:11:11

avatar to jest Adrian

autor: ~Adrian 2013-09-29 22:25:48

avatar Kopiec

autor: ~:P 2013-09-29 23:06:44

avatar oj hrumek hrumek

autor: ~anonim 2013-09-30 10:13:12

avatar Dwie połowy dwa różne mecze zawodników. W pierwszej Gliszczyński to karykatura piłkarza w drugiej bardzo pewnie. Ciaga w pierwszej połowie koncert w drugiej do momentu bramek wogóle niewidoczny i jeszcze koncertowo spartolił dobrą sytuacje. Dino równiez przeszedł obok drugiej połowy. Ewidentnie brakowało Majla w środku. Na duzy plus Wiesiek poniżej swojego poziomu nie zeszli Sławek, Szlachciuk i Szuter. Chociaż Szuter bardzo chaotycznie, ale bramki strzela :-) Tyle obiektywnym okiem kibica. Pozdrawiam życze kolejnych punktów.

autor: ~gość 2013-09-30 12:52:29

avatar zgadzam się z tym co napisałeś oprócz tego, że Ciaga zagrał koncertowo w pierwszej połowie.. uważam, że to najsłabszy jego mecz jaki widziałem. O pierwszej połowie nie ma co gadać bo ogólnie flaki z olejem były. Mimo to do przerwy było do przodu i za to się docenia zawodników. Jeżeli chodzi o Dina to ciężko było coś stworzyć skoro wszystkie ataki szły skrzydłami a nie środkiem. Tyle mojej oceny. Pozdro i mam nadzieję, że w następnym meczu w końcu zbierze się pierwszy PRAWDZIWY skład.

autor: ~anonim 2013-09-30 13:39:08

avatar Jak dla mnie pierwsza połowa bardzo udana w jego wykonaniu. Niemal każdy atak szedł przez niego wracał rozgrywał, a w drugiej połowie zgodze sie bardzo słabo niewidoczny do tego zmarnowana stuprocentowa sytuacja.

autor: ~anonim 2013-09-30 14:35:15

avatar Dobrze że wygraliśmy ten mecz . Ze słabszymi przeciwnikami trzeba wygrywać. Co do mocniejszych przeciwników jak na razie idzie nam pechowo. Ciężko jest ugrać choćby punkt . Klasa A jest silna jak nigdy wcześniej.Trzeba w grę naprawdę włożyć dużo serca aby punkty przychodziły w meczach z tymi silniejszymi drużynami.Też nie korzystny na początku był terminarz. Rzucili nasz zespół od razu na gorącą wodę .Bez ogrania się w nowej lidze . Teraz musi być tylko lepiej.tak aby zapewnić sobie utrzymanie no i przyzwoite miejsce w tabeli. Do boju Chrobry marsz do boju marsz :)))