Aktualności

VI kolejka A-klasy

• autor: mkschrobry, 2013-09-23 10:45

KS Stare Jaroszowice 3:1 (1:1) CHROBRY

Pechowa porażka Chrobrego. Na grząskim, bagnistym, małym i nierównym boisku, osłabiony chorobami i kontuzjami Chrobry od początku dominował. W drugiej minucie Zarzycki trafił w poprzeczkę. Siedem minut później po zgraniu piłki przez Parucha gola zdobył J. Piekarz. Chrobry starał się prowadzić grę, a gospodarze wyprowadzali kontry. Po jednej z nich piłka po rykoszecie znalazła drogę do bramki Zabielskiego. Biało-niebiescy wciąż atakowali. Po podaniu Nowaka, Zarzycki strzałem zza pola karnego znowu trafił w poprzeczkę, lecz piłka odbila się tak, że trafiła obrońcę w rękę. Do jedenastki podszedł Szuter, lecz uderzył obok bramki. Druga połowa zaczęłą się od pięknej bramki KSSJ. Po chwili kolejny cios w biało-niebieskich. Czerwona kartka dla Galka. Od tego momentu Chrobry zaczął grać agresywniej i prezentował się lepiej od gospodarzy. Uderzenie Szutra z ok. 35m kolejna poprzeczka, piłkę głową do bramki dobił Zarzycki, lecz sędzia zasygnalizował pozycję spaloną napastnika Chrobrego. Odkryty Chrobry nadział się na jedną z kontr gospodarzy którzy ustalili wynik na 3:1. Nowogrodźczanie mieli jeszcze kilka okazji, m.in. po strzale głową S. Tkacza piłkę z lini bramkowej wybił obrońca, ale wynik nie uległ zmianie.

22.09.2013, Stare Jaroszowice

KS Stare Jaroszowice 3:1 (1:1) Chrobry Nowogrodziec

18'                                                              9' J. Piekarz (asysta Paruch)