Aktualności

V kolejka A-klasy

• autor: mkschrobry, 2013-09-16 11:18

CHROBRY 8:1 (3:0) Górnik Węgliniec

W piątej kolejce byliśmy świadkami długo wyczekiwanego zwycięstwa. Mecz z animuszem rozpoczęli goście, kilkukrotnie zagrażając bramce Zabielskiego. Z biegiem czasu to Chrobry przejął inicjatywę i coraz groźniej atakował. Biało-niebiescy dopięli swego w 23 minucie. Do prostopadłej piłki popędził Zarzycki i będąc sam na sam z goalkeeperem Górnika dograł piłkę do Szutra, który umieścił piłkę w pustej bramce. Chwilę później było już 2:0. Dobre podania J. Piekarza i Nowak pewnym strzałem w długi róg zdobywa bramkę. Na 3:0 podwyższył Szuter wykorzystując podanie Galka. Na drugą połowę nie wyszedł już najlepszy strzelec Chrobrego, zgłaszając kontuzję. Mimo to gospodarze wciąż atakowali. W 55 minucie, znakomite prostopadłe podanie na bramkę zamienił Zarzycki. Cztery minuty poźniej Górnik zdobył honorową bramkę. Na więcej nie pozwolili dobrze dysponowani tego dnia obrońcy Chrobrego. Bramkę na 5:1 zdobył Kurdziel po podaniu Galka. Na 6:1 niemal z zerowego konta podwyższył Nowak po dośrodkowaniu  S. Tkacza i zamieszaniu w polu karnym. Siódmą bramkę dla Chrobrego zdobył wprowadzony chwilę wcześniej Fila, wykorzystując dobre zagranie Kopały. Wynik ustalił Paruch po akcji Kurdziela. Chrobry podniesiony dobrym spotkaniem z Piastem w Pucharze Polski, rozgromił zespół Górnika. Miejmy nadzieję, że będzie to dobry prognostyk przed kolejnymi spotkaniami ligowymi.

15.09.2013, Nowogrodziec, Stadion Główny

Chrobry Nowogrodziec 8:1 (3:0) Górnik Węgliniec

23' Szuter (asysta Zarzycki)                             59' ?
27' Nowak (asysta J. Piekarz)
36' Szuter (asysta Galek)
55' Zarzycki (asysta Kurdziel)
64' Kurdziel (asysta Galek)
70' Nowak (asysta S. Tkacz)
82' Fila (asysta Kopała)
89' Paruch (asysta Kurdziel)