Aktualności

III kolejka A-klasy

• autor: mkschrobry, 2013-09-02 10:04

CHROBRY 1:3 (0:1) GKS Warta Bol.

W meczu 3. kolejki biało-niebiescy zmierzyli się ze spadkowiczem i zarazem głównym kandydatem do awansu drużyną GKS Warta Bolesławiecka. Spotkanie od początku układało się pod dyktando gości, ale Chrobry również odgryzał się niezłymi akcjami. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 0:1. Nieporozumienie w obronie Chrobrego i prostopadłe podanie wykorzystał Krzysik. Druga połowa rozpoczęła sie pechowo dla Nowogrodźczan. Z szatni nie wyszedł kontuzjowany grający trener Chrobrego - Sławomir Tkacz, a chwilę po rozpoczęciu gry, z rzutu wolnego dośrodkował Głowacki, a znajdujący się na pozycji spalonej Spychalski strącił piłkę głową, podwyższając wynik. Do końca spotkania gra wyglądała już bardzo podobnie. Chrobry dążył do strzelenia kontaktowego gola, lecz brakowało kropki nad i. Natomiast Warta robiła swoje, chcąc załatwić mecz trzecim golem. Udało im się to w 88 minucie. Strzelcem gola ponownie był Spychalski. Chrobrego stać było już tylko na honorowego gola. Po uderzeniu Zarzyckiego piłka odbiła się od jednego z obrońców i trafiła pod nogi T. Piekarza, a ten umieścił ją w siatce. W następnych meczach Chrobry powinien zacząć już regularnie punktować. Kolejny mecz już za tydzień w Bolesławicach z miejscowym Majdanem.

01.09.2013, Nowogrodziec, Stadion Główny

Chrobry Nowogrodziec 1:3 (0:1) GKS Warta Bolesławiecka

90' T. Piekarz (asysta Zarzycki)                              27' Krzysik (asysta Tofil)
                                                                                    48' Spychalski (asysta Głowacki)
                                                                                    88' Spychalski (asytsa Tofil)