III kolejka A-klasy

• autor: mkschrobry, 2013-09-02 10:04

CHROBRY 1:3 (0:1) GKS Warta Bol.

W meczu 3. kolejki biało-niebiescy zmierzyli się ze spadkowiczem i zarazem głównym kandydatem do awansu drużyną GKS Warta Bolesławiecka. Spotkanie od początku układało się pod dyktando gości, ale Chrobry również odgryzał się niezłymi akcjami. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 0:1. Nieporozumienie w obronie Chrobrego i prostopadłe podanie wykorzystał Krzysik. Druga połowa rozpoczęła sie pechowo dla Nowogrodźczan. Z szatni nie wyszedł kontuzjowany grający trener Chrobrego - Sławomir Tkacz, a chwilę po rozpoczęciu gry, z rzutu wolnego dośrodkował Głowacki, a znajdujący się na pozycji spalonej Spychalski strącił piłkę głową, podwyższając wynik. Do końca spotkania gra wyglądała już bardzo podobnie. Chrobry dążył do strzelenia kontaktowego gola, lecz brakowało kropki nad i. Natomiast Warta robiła swoje, chcąc załatwić mecz trzecim golem. Udało im się to w 88 minucie. Strzelcem gola ponownie był Spychalski. Chrobrego stać było już tylko na honorowego gola. Po uderzeniu Zarzyckiego piłka odbiła się od jednego z obrońców i trafiła pod nogi T. Piekarza, a ten umieścił ją w siatce. W następnych meczach Chrobry powinien zacząć już regularnie punktować. Kolejny mecz już za tydzień w Bolesławicach z miejscowym Majdanem.

01.09.2013, Nowogrodziec, Stadion Główny

Chrobry Nowogrodziec 1:3 (0:1) GKS Warta Bolesławiecka

90' T. Piekarz (asysta Zarzycki)                              27' Krzysik (asysta Tofil)
                                                                                    48' Spychalski (asysta Głowacki)
                                                                                    88' Spychalski (asytsa Tofil)

1. Damian Zabielski
22. Sławomir Kurek
  3. Sławomir Tkacz  kontuzja (46" 4. Tomasz Kurdziel
11. Tomasz Chamier-Gliszczyński
28. Wiesław Tkacz
77. Tomasz Kopała kapitan
  7. Jakub Piekarz
10. Maciej Trochimczuk  zmiana (58" 21. Tomasz Piekarz bramka
99. Marcin Szuter żółta kartka
  5. Tomasz Galek  zmiana (77" 8. Adrian Paruch)
18. Robert Zarzycki

autor: ~anonim 2013-09-03 17:21:48

avatar Słaby mecz Chrobrego. Na plus Kopała Zarzycki Sławek i może Gliszczyński. Rozczarował Szuter, a zrobił apetyt po dwóch meczach :) Kurdziel od początku powinien grać. Będzie lepiej! Tylko Chrobry!

autor: ~int 2013-09-05 11:21:11

avatar to że Kurdziel wszedł to była pomyłka bo wszedł na środek obrony i grał za bardzo ofensywnie...był taki czas że graliśmy w 3...

autor: ~int 2013-09-05 11:21:36

avatar w obronie *

autor: ~anonim 2013-09-05 13:55:13

avatar tak kurdziel wszedł i dlatego przegraliście dobre sobie.niech jeden z drugim weżmie się za gre z tyłu a nie pisanie głupot bo co mecz popełniacie z tyłu nie błędy a wielbłądy

autor: ~int 2013-09-05 15:22:15

avatar najlepiej jest siedzieć na trybunach i oceniać...przyjdź Ty i pokaż jaki z Ciebie zaje... zawodnik a dopiero pogadamy fachowcu

autor: ~anonim 2013-09-05 18:56:49

avatar Kurdziel powinien grać w środku pomocy, doświadczony z dobrym podaniem, przyda się właśnie tam.

autor: ~int 2013-09-06 09:46:37

avatar może i tak ale trener widzi go gdzie indziej

autor: ~zawodnik 2013-09-06 12:29:54

avatar Jeśli ktoś krytycznie ocenia naszą gre i na nas narzeka, to niech przeanalizuje wiek naszej drużyny. Po za tym żadna drużyna w tej lidze nie ma tylu wychowanków co nasza. Takie mecze jak ostatni pokazują ile pracy jeszcze przed nami. Ciężką pracą wyeliminujemy błędy, po za tym każdy mecz pozwala nam się zgrać i nabrać pewności siebie. Droga którą obrał nasz klub jest prawidłowa, potrzeba tylko cierpliwości.