Aktualności

XVIII (X) kolejka IV grupy B-klasy

• autor: mkschrobry, 2013-06-10 19:14

CHROBRY 6:3 (2:2) LZS Niwnice

W dokończonym spotkaniu sprzed tygodnia, Chrobry rozgrywając najsłabsze spotkanie w sezonie wygrał 6:3 z LZS Niwnice. Mecz rozpoczął się od 15 minuty i rzutu rożnego dla Chrobrego. Po chwili byliśmy świadkami kuriozalnej sytuacji. Bramkarz gości skopiował wyczyn Luisa Martineza z meczu Polska-Kolumbia i zaskoczył Bobra. Po chwili było już 2:0 dla LZS Niwnice. Błąd sędziego, który nie zauważył faulu na naszym bramkarzu, który po starciu z rywalem wypuścił piłkę z rąk, a z najbliższej odległości do bramki biało-niebieskich wepchnął ją jeden z napastników gości. Kontaktową bramkę po indywidualnej akcji zdobył Szuter, a wyrównał chwilę później Zarzycki po zagraniu Kopały. Na drugą połowę Chrobry wyszedł zmotywowany i od razu narzucił swój styl gry. Bramki były tylko kwestią czasu. Na prowadzenie wyprowadził nas Szuter po asyście Kopały a na 4:2 podwyższył Zarzycki wykorzystując prostopadłe podanie Nowaka. W 73 minucie w polu karnym, bramkarz gości bez piłki sfaulował Zarzyckiego i decyzja sędziego mogła być tylko jedna: czerwona kartka i rzut karny. Do piłki podszedł Kopała i pewnie pokonał rezerwowego goalkeepera Niwnic. Było to siódme trafienie kapitana Chrobrego w sezonie. Ostatnią bramkę dla Chrobrego w tym meczu, a swoją 35 w sezonie zdobył Zarzycki po kolejnej asyście Kopały. Wynik został ustalony po rzucie karnym, za faul Bobra na rywalu.

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować wszystkim kibicom za wsparcie w walce o awans do A-klasy i mamy nadzieję, że w przyszłym sezonie, będzie Was jeszcze więcej.

Nowogrodziec, Stadion Główny ~ Parzyce 9.06.2013 ~ 16.06.2013

Chrobry Nowogrodziec 6:3 (2:2) LZS Niwnice

Bramki:

33' Szuter (bez asysty)
36' Zarzycki (asysta Kopała)
49' Szuter (asysta Kopała)
55' Zarzycki (asysta Nowak)
74' Kopała (rzut karny po faulu na Zarzyckim)
79' Zarzycki (asysta Kopała)