Aktualności

XIV (XIII) kolejka IV grupy B-klasy

• autor: mkschrobry, 2013-05-06 10:14

TS Parzyce 2:5 (1:4) CHROBRY

W słoneczną niedzielę, 5 maja doszło do wyczekiwanego przez wielu meczu na szczycie. Świadczy o tym frekwencja na boisku w Parzycach. Spotkanie rozpoczęło się najgorzej jak mogło dla naszych zawodników. Dośrodkowanie z rzutu rożnego i piłkę do własnej bramki wpakował W.Tkacz. Chrobry od razu ruszył do ataku starając się jak najszybciej odrobić straty. Wyrównanie nastąpiło w 18 minucie. Długi przerzut S.Tkacza do piłki wyszedł Szuter, który głową przelobował Rogowskiego. Biało-niebiescy grający tym razem w bordowo-błękitnych strojach nie poprzestawali na atakach. Dobrze zorganizowana obrona Parzyczan nie wpuszczała  zbyt często Chrobrego do swojego pola karnego, ale lider i z tym sobie poradził. W 32 minucie Szuter huknął z około trzydziestego metra w samo okienko bramki TSP. Chrobry poszedł za ciosem. Cztery minuty później w polu karnym odnalazł się Kurdziel, złamał na prawą nogę i również umieścił piłkę w samym okienku. Na dwie minuty przed przerwą przed polem karnym Zarzycki zamarkował strzał, dograł do Kurdziela, który strzałem z pierwszej piłki zdobył swojego dziewiątego gola w sezonie. W drugiej połowie Chrobry cofnął się i starał się rozbijać ataki Towarzyszy. Ale szybko strzelona bramka przez Mrozika wprowadziła trochę nerwowości. Parzyczanie cały czas atakowali, ale nie mogli znaleźć sposobu na Bobra i dobrze grającą defensywę Chrobrego. Nowogrodźczanie wyprowadzali groźne kontry. Po jednej z nich i podaniu Nowaka wynik ustalił Zarzycki. Chrobry wykonał duży krok do awansu, ale przed nami jeszcze cztery niemniej trudne spotkania. Galeria zdjęć ze spotkania znajduje się pod poniższym linkiem na naszym fanpage'u na facebook'u. Zachęcamy do "lajkowania" naszego profilu! https://www.facebook.com/media/set/?set=a.459361970814368.1073741831.123114707772431&type=1.

Parzyce, 05.05.2013

TS Parzyce 2:5 (1:4) Chrobry Nowogrodziec

Bramki dla Chrobrego:

18' Szuter (asysta S.Tkacz)
32' Szuter (asysta Kurdziel)
36' Kurdziel (asysta Szuter)
42' Kurdziel (asysta Zarzycki)
82' Zarzycki (asysta Nowak)

Bramki dla TS Parzyce:

2' W.Tkacz (samobójcza)
50' Mrozik (bez asysty)