Aktualności

Sparingi

• autor: mkschrobry, 2013-04-07 21:06

Zwycięstwo w ostatnim sparingu

Chrobry na dobrze przygotowanym do gry boisku bocznym pewnie pokonał A-klasowy LZS Brzeźnik 5:1 (4:1). Mecz na początku był wyrównany, lecz później biało-niebiescy coraz częściej zaczęli dochodzić do sytuacji strzeleckich. Chrobry wyszedł na prowadzenie, po ładnej zespołowej akcji, którą wykończył strzałem głową Galek, wykorzystując podanie Kopały. Na 2:0 podwyższył Zarzycki po prostopadłym zagraniu Szutra. Po chwili Chrobry prowadził już trzema bramkami, a strzelcem gola okazał się Szuter. Czwarta bramka to efekt szybkiej kontry, podanie Galka i Zarzycki w sytuacji sam na sam, na raty, głową pokonał bramkarza gości. Tuż przed przerwą niezdecydowanie w obronie gospodarzy wykorzystał LZS i na przerwę zawodnicy zeszli przy wyniku 4:1. Druga połowa to już spokojna gra obu zespołów. Brzeźnik starał się strzelić drugą bramke, a cofnięty Chrobry groźnie kontrował. Po jednej z takich kontr Zarzycki ustalił wynik meczu. Wynik i gra zespołu (zwłaszcza w pierwszej połowie) napawa optymizmem przed startem ligi, który miejmy nadzieję nie zostanie już przełożony.

Skład Chrobrego:

12. Bober - 19. Kurek, 3. S. Tkacz, 6. W. Tkacz, 14. Doliński - 11. Gliszczyński, 5. Kopała, 9. Szuter,
                      2. Nowak, 16. Galek - 18. Zarzycki.

Po przerwie zagrali ponadto: 7. T. Piekarz, 8. Paruch, 10. Jodłowski, 17. Szczepański.