Chrobry Nowogrodziec - strona oficjalna

Strona klubowa

Zegar

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Chrobry NowogrodziecGKS Tomasżów Bol.
Chrobry Nowogrodziec 5:0 GKS Tomasżów Bol.
2016-10-23, 14:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Leśnik Osiecznica 2:6 LZS Łaziska
BKS Bobrzanie Bolesławiec 4:0 KS Łąka
GKS Iwiny 2:2 GKS Gromadka
LZS Kraśnik Dolny 0:7 LKS Ocice
LZS Niwnice 0:1 LZS Brzeźnik
Chrobry Nowogrodziec 5:0 GKS Tomasżów Bol.
TS Parzyce 3:0 Górnik Węgliniec

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Górnik Węgliniec - Leśnik Osiecznica
GKS Tomasżów Bol. - TS Parzyce
LZS Brzeźnik - Chrobry Nowogrodziec
LKS Ocice - LZS Niwnice
GKS Gromadka - LZS Kraśnik Dolny
KS Łąka - GKS Iwiny
LZS Łaziska - BKS Bobrzanie Bolesławiec

Tabela ligowa

Aktualności

Sparingi

  • autor: mkschrobry, 2013-03-25 20:25

Podsumowanie zimowych sparingów

Chrobry w przygotowaniach do rundy wiosennej rozegrał siedem meczów sparingowych, w których osiągnął następujący bilans: 3-3-1, bramki: 23:16.

W pierwszym meczu Chrobry zmierzył się w bardzo wysokim śniegu z Górnikiem Węgliniec (10. zespół A-klasy, grupa II JG). Po dwóch bramkach Tomasza Kurdziela zwyciężyliśmy 2:0.

Następnie w Zabłociu, na bardzo ciężkim boisku Chrobry uległ drużynie LZS Brzeźnik (7. zespół A-klasy, grupa III JG) 3:4. Bramki dla Biało-niebieskich zdobywali: Robert Zarzycki, Tomasz Kurdziel i Norbert Fila.

W kolejnym sparingu zagraliśmy w lubuskim, na terenie 10. drużyny A-klasy grupa III ZG. Nowogrodźczanie zremisowali 2:2 z Budowlanymi Gozdnica, po bramkach Roberta Zarzyckiego i Marcina Szutra.

10 marca na Stadionie Głównym pokonaliśmy LZS Kościelnik (8. zespół A-klasy, grupa II JG) 4:0. Gole w tym meczu zdobyli: Norbert Fila, Tomasz Piekarz, Robert Zarzycki i Adrian Paruch.

W piątym meczu kontrolnym na boisku bocznym podejmowaliśmy LZS Radostów (7. zespół A-klasy, grupa II JG). Mecz zakończył się wynikiem 3:3. Bramki zdobyli: Tomasz Piekarz, Marcin Szuter i Robert Zarzycki.

17 marca dzięki odwołaniu kolejki Ligi Okręgowej zagraliśmy, w wyjazdowym spotkaniu z Jawą Otok (16. zespół Jeleniogórskiej Okręgówki). Padł w nim rezultat hokejowy 5:5. Łupem bramkowym podzielili się: 4x Robert Zarzycki i Sławomir Szlachciuk.

Ostatni sparing zakończył się pewnym zwycięstwem Chrobrego 4:2. Rywalem była drużyna LZS Zaręba (3. zespół B-klasy, grupa III JG). Bramki zdobyli: Marcin Szuter, Jakub Piekarz i 2x Robert Zarzycki.


W w/w sparingach pojawiły się cztery nowe twarze reprezentujące Chrobrego. Są to Tomasz Galek i Adrian Paruch (obaj Cosmos Milików), oraz Sławomir Kurek i Maciej Trochimczuk (juniorzy).


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [472]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Nasi sponsorzy

http://imageshack.us/scaled/landing/820/meliobud.jpg

Reklama

Buttony