• autor: mkschrobry, 2012-12-15 14:30

Artykuł na portalu JG24.PL

Na portalu jg24.pl pojawił się artykuł pt. "Mistrzowie B-klasy", w którym znalazło się kilka słów o naszej drużynie. Tekst o Chrobrym poniżej, a całość artykułu można zobaczyć pod tym linkiem: http://jg24.pl/?txt=25273&title=mistrzowie_b_klasy.

Chrobry Nowogrodziec:

W grupie czwartej w walce o tytuł mistrzowski liczą się dwa zespoły. Mowa o Chrobrym Nowogrodziec i TS Parzyce. Obie drużyny zgromadziły po 25 punktów (straciły solidarnie zaledwie 4 gole), wygrały po osiem spotkań, a w bezpośredniej konfrontacji na boisku w Nowogrodźcu zanotowały bezbramkowy remis. Na półmetku sezonu dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu w nieco lepszej sytuacji są piłkarze Chrobrego, których trenerem jest Sławomir Tkacz. – Być może okaże się, że o awansie rozstrzygnie rewanżowy mecz w Parzycach. Drużyna chce jednak wygrywać w dobrym stylu każde spotkanie, sprawiając tym samym radość kibicom. Wiosną styl gry drużyny nie powinien się zmienić, bo nie zamierzamy kogokolwiek zlekceważyć – podkreślił prezes Chrobrego Edward Widuch. Jesienią fani zespołu z Nowogrodźca najczęściej cieszyli się po bramkach Roberta Zarzyckiego, który bramkarzy rywali pokonywał 22 razy. Dzielnie wspierał go Norbert Fila, autor 13 trafień. – Staramy się powoli odbudowywać markę Chrobrego. W przeciwieństwie do przeszłości chcemy budować drużynę młodą, opartą na zawodnikach z Nowogrodźca oraz najbliższych okolic. Między innymi dlatego założyliśmy zespół juniorów – dodał sternik Chrobrego.