Aktualności

IX kolejka IV grupy B-klasy

• autor: mkschrobry, 2012-11-04 22:06

CHROBRY 14:0 (8:0) Kwisa Kierżno

W ostatnim spotkaniu rundy jesiennej Chrobry rozgromił na swoim stadionie zespół Kwisy Kierżno 14:0. Goście przyjechali na boisko lidera gołą 11, a w drugiej połowie z powodu kontuzji boisko musiał opuścić bramkarz Kwisy. Chrobry przez cały mecz grał konsekwentnie, rozgrywając piłkę i stwarzając sobie kolejne okazje do zdobycia gola. Goście dwa razy zagrozili bramce Bobra. W pierwszej połowie piłka po indywidualnej akcji napastnika Kwisy zatrzymała się na słupku, a pod koniec mecz uderzenie z dystansu z kłopotami na rzut rożny sparował goalkeeper Chrobrego. Teraz czeka nas niemal pięciomesięczna przerwa do kolejnego spotkania o punkty. Nie pozostaje nam nic innego jak cierpliwie czekać. Galeria zdjęć z tego spotkania znajduje się pod poniższym linkiem: http://chrobry1948.futbolowo.pl/galeria,chrobry-14-0-kwisa,182178

Nowogrodziec, Stadion Główny 04.11.2012

Chrobry Nowogrodziec 14:0 (8:0) Kwisa Kierżno

Bramki:

9' Zarzycki (asysta Nowak)
14' Fila (dobitka strzału Kurdziela)
19' Kurdziel (asysta Zarzycki)
23' Fila (asysta Kopała)
28' Fila (dobitka strzału Zarzyckiego)
34' Fila (asysta Kopała)
40' Kurdziel (bez asysty)
43' Zarzycki (asysta S.Tkacz)
48' Zarzycki (asysta Nowak)
60' Zarzycki (asysta Fila)
67' Zarzycki (rzut wolny)
75' Szuter (asysta S.Tkacz)
82' Zarzycki (rzut wolny)
88' Zarzycki (asysta Kopała)