Zapowiedź V kolejki IV grupy B-klasy

• autor: mkschrobry, 2012-09-29 09:34

Przed meczem CHROBRY vs TS Parzyce

Już jutro o godz. 15.00 na Stadionie Głównym w Nowogrodźcu, Chrobry podejmie zespół TS Parzyce. Parzyczanie wyprzedzają biało-niebieskich w tabeli lepszą różnicą bramek. Chrobry przed hitem rundy jesiennej ma powody do zmartwień. W ostatnim czasie z powodu choroby nie trenowali Szlachciuk, Maliszewski i Sławomir Tkacz, a na kontuzje narzekają Przykota, Zarzycki, Kopała i Szuter. Nie wiadomo czy do dyspozycji trenera będzie Pawlak. Dobrą wiadomością jest jednak to, że do treningów wrócili Kędzia, Nowak i Jakub Piekarz. ZAPRASZAMY SERDECZNIE WSZYSTKICH KIBICÓW DO WSPIERANIA NASZEJ DRUŻYNY W NAJWAŻNIEJSZYM MECZU RUNDY JESIENNEJ!!! Gwoli ścisłości podajemy poniżej wykaz spotkań V kolejki:

Kwisa Kierżno - Granit Gierałtów
LZS Niwnice - Zbylut Zbylutów
KS Kotliska - Orzeł Gościszów
LZS Sobota - Roan Tomisław
Chrobry Nowogrodziec - TS Parzyce

autor: ~kibic 2012-09-29 10:06:17

avatar Wychodzi mecz z Gierałtowem :/

autor: ~kibicc zza muru:D 2012-09-29 12:35:05

avatar powodzenia pijaki:)

autor: ~anonim 2012-09-30 12:43:59

avatar Chrobry A klasa !!

autor: ~ja 2012-09-30 22:49:28

avatar a klasa? Proszę Cię z taką grą wieczna klasa b

autor: ~hah 2012-10-01 10:30:04

avatar wiesz co ? popatrz na gre Parzyc po co mają wchodzić do A klasy jak zaraz z niej spadną z taką grą....nie ośmieszajcie się i się nie spuszczajcie że macie lidera bo my mamy tyle samo pkt i jeszcze Kierżno przed nami

autor: ~yayco 2012-10-01 20:19:11

avatar nie ma co sie napinac.. jeszcze sporo meczy przed obiema druzynami i ktos awansuje.. na pewno z przebiegu meczu to chrobry byl lepszy stąd taka radość po końcowym gwizdku jakby parzyce po tym meczu mialy juz awansowac.. szkoda tylko ze nie kazdy z tych starszych panów z Parzyc nie potrafił normalnie się zachowywac.. młodsi zawodnicy (nie wszyscy) mogliby byc wzorem dla takiego kapitana z Parzyc..

autor: ~ja 2012-10-01 20:29:52

avatar wy lepiej popatrzcie na siebie mówisz z taką grą a nie mogliście nas pokonać u siebie grając prawie całą połowę z przewagą zawodnika więc co wy takiego prezentujecie? Wstyd żeby miasto z taką wioską nie mogło sobie poradzić :)

autor: vanMyka 2012-10-01 20:35:46

Profil vanMyka w Futbolowo Panowie, po co te napinki, to tylko jeden mecz, a jeszcze wiele przed obiema ekipami. Parzyce awansować nie muszą, będzie awans - będzie świetnie, nie będzie awansu - nic się nie stanie. Czemu się tak wkurzacie, że TS świętował jakby to były 3 punkty? Z przebiegu meczu po prostu widać, że my ten jeden punkt wywalczyliśmy, a Chrobry stracił dwa. Pozdrawiam, Myka.

autor: menagermks 2012-10-01 21:19:54

Profil menagermks w Futbolowo zgadzam się z Myką.. z maju czy tam czerwcu wszyscy będą śpiewali na zakończeniach ;) nawet Kwisa ;] taka liga ;] pozdro..

autor: ~hah 2012-10-02 17:29:25

avatar wiecie to ci z parzyc się spinają jak nie wiem co...rozśmiesza mnie gadanie że Nowogrodziec miasto i taki zespół nie wygrał...nie żyjcie dawnymi czasami kiedy to Chrobry grał w 4 lidze, teraz ten klub jest całkiem odnowiony i ma nowych graczy